C&A baby: reviews van 20 mama’s over de baby-essentials
Body’s die makkelijk aan en uit gaan, zachte stoffen en accessoires voor elke dag… Bij het samenstellen van de garderobe van je baby maken kleine details vaak het verschil! Om je te helpen kiezen, liet De Roze Doos 20 mama’s een selectie baby-essentials van C&A testen.
Na de test vulden 19 mama’s onze enquête in. Hun algemene score voor de babycollectie van C&A: 8,2/10. Ontdek de geteste producten, hun reviews en wat ze bijzonder fijn vonden.
Deze producttest vond plaats in het kader van een commerciële samenwerking met C&A. De deelneemsters ontvingen de producten gratis.
Welke baby-essentials van C&A hebben de mama’s getest?
Voor deze campagne ontvingen de mama’s een testpakket met vijf baby-essentials. Van body’s tot kleine accessoires: een selectie om in het dagelijkse leven te ontdekken.


- 2 overslagbody’s met lange mouwenGemaakt van 95% gecertificeerd biokatoen, met een handige overslagopening.
- 5 body’s met korte mouwenEen set met drukknoopjes, gemaakt van minstens 95% gecertificeerd biokatoen.
- 3 hydrofiele doekenAccessoires die je op verschillende momenten in het dagelijkse leven kunt gebruiken.
- 3 paar newbornsokjesKleine sokjes om de outfits van je baby compleet te maken.
- Een berenknuffeldoekjeEen zacht extraatje in deze selectie baby-essentials van C&A.
Getest in het dagelijkse leven van mama’s
Je baby aankleden, verschonen, kleertjes wassen… Tijdens die dagelijkse momenten ontdek je wat écht bij jullie past.
In maart 2026 nodigde De Roze Doos 20 mama’s uit om de baby-essentials van C&A te ontdekken, tijdens een campagne met een voorziene testperiode van twee weken thuis.
De deelneemsters deelden hun ervaringen en beantwoordden een vragenlijst over de ontvangen producten. Afhankelijk van het artikel kwamen onder meer gebruiksgemak, zachtheid, pasvorm en kwaliteit na het wassen aan bod.
Deze producttest vond plaats in het kader van een commerciële samenwerking met C&A. De deelneemsters ontvingen de producten gratis. De onderstaande resultaten zijn gebaseerd op de antwoorden van de 19 mama’s die de enquête invulden.
Reviews over C&A-babyproducten: wat vonden de mama’s fijn?
Overslagbody’s: makkelijk aan en uit
Een body aan- en uittrekken doe je vaak op een dag. Op dat vlak konden de overslagbody’s de deelneemsters bijzonder overtuigen.
Van hen vinden 18 mama’s ze heel makkelijk aan en uit te trekken. Ook de zachtheid valt in de smaak: 18 van de 19 mama’s vinden de stof zacht of heel zacht.
Na het wassen geven 16 van de 19 mama’s aan dat de overslagbody’s zacht blijven en hun vorm behouden. Een fijn resultaat voor kleertjes die regelmatig gedragen en gewassen worden.
Body’s met korte mouwen: zacht en met handige drukknoopjes
Ook de drukknoopjes zijn een pluspunt: alle 19 mama’s vinden ze makkelijk of heel makkelijk te openen en te sluiten. Kleine details die van pas komen bij het verschonen!
De prijs-kwaliteitverhouding van deze body’s krijgt eveneens positieve beoordelingen: alle respondenten vinden die goed of uitstekend.
De sokjes: makkelijk aan te trekken en comfortabel
Ook vinden 17 van de 19 mama’s dat de sokjes comfortabel lijken voor hun baby.
Het berenknuffeldoekje: een handig formaat
De prijs-kwaliteitverhouding wordt als goed of uitstekend beoordeeld door 17 van de 19 mama’s.
Bron: enquête bij 19 mama’s die deelnamen aan de C&A-producttest. Deze beoordelingen hebben betrekking op de producten uit het testpakket en weerspiegelen de ervaringen van de deelneemsters.
De favoriet van de mama’s: de overslagbody’s
Van alle baby-essentials van C&A uit het testpakket zijn de overslagbody’s de favoriet van de deelneemsters. Ze waarderen onder meer hoe makkelijk ze aan en uit gaan.
Producten die de mama’s zouden kopen
Na deze test overwegen alle 19 respondenten om de geteste producten te kopen: zes zouden ze zeker kopen en dertien waarschijnlijk.
Overslagbody’s die makkelijk aan en uit gaan, zachte body’s met korte mouwen en handige accessoires: deze selectie heeft verschillende troeven die de mama’s in het dagelijkse leven waarderen.
Bron: enquête bij 19 mama’s die deelnamen aan de C&A-producttest. De vermelde aankoopintenties zijn geen daadwerkelijk uitgevoerde aankopen.
De mama’s delen hun ervaringen
De cijfers geven een overzicht van de resultaten. De getuigenissen laten je de producten ontdekken tijdens kleine familiemomenten.
Bij de body’s waarderen de deelneemsters vooral hoe makkelijk ze aan en uit gaan en hoe handig de overslagopening is.
Zachte stoffen, makkelijk aankleden en accessoires voor elke dag: de reacties van de mama’s geven een inkijkje in hun ervaringen met de baby-essentials van C&A.
C&A : Foto’s van de ouders
Toevoegen aan mijn lijst
favorieten






























